Gülce Edebiyat Akımı

Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Sayfayı normal görüntülemek için, buraya tıklayın.


İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha ardımızda bırakarak ilerliyoruz bizi nelerin beklediğini bilemediğimiz yarınlara, hâyâllere, umutlara, yepyeni başlangıçlara...

Muhakkak ki ardımızda bıraktığımız yılın hatalarından dersler çıkararak, eksiklerimizi tamamlayarak ve yeni şeyler katarak adım atacağız yeni bir yıla yepyeni duygularla!

Yeni yıla saatlerin kaldığı şu dakikalarda başta Gülce mensubu dostlarımız olmak üzere, ülkemin bütün güzel insanlarının ve altında nefes aldığımız şu gökkubbenin her bir coğrafyasında nefeslenen yaşama çabasındaki insanlığın yeni yılını içtenlikle kutluyor; sevgi, saygı, dostluk, kardeşlik, paylaşım, barış, huzur, refah olmak üzere savaşsız, kavgasız ve herkesin çokça çalışarak alın terinin karşılığını aldığı, mutluluklar çoğalttığı adil bir yaşam diliyorum!

Sahi, çok şey mi istedim acaba? Çok mu zor huzur içinde kardeşçe, barışık ve müreffeh bir yaşam?
Neyse, biz iyi olanı, güzel ve hak olanı isteyelim de...

Mutlu yıllar dostlarım, canlarım, güzel insanlarım...
Gülce sitemizin tüm üyelerinin yeni yıllarını tebrik ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum. İzmir'den herkese selam saygı ve sevgiler gönderiyorum.
Nice yıllara dostlarım,
Sağlık, mutluluk, huzur ve Gülce şiirlerle,
Nice yıllara...

Mustafa CEYLAN
Gülce Edebiyatı dostlarıma ve tüm insalığa sağlık,mutluluk içeren nice yıllar diliyorum 2013 ile birlikte...yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun sevgili arkadaşlarım....hepinizi saygıyla selamlıyorum.
Ömür sermayesinden bir yılın daha eksildiği yeni bir başlangıç noktasında herkese güzel ve huzurlu bir gelecek diliyorum.
Selam ve saygılarımla...